Eta Destek

ETA DESTEK TÜRLERİ

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Icon_Widget”][/siteorigin_widget]

Telefon Destek Hizmeti

ETA muhasebe programıyla ilgili telefon ile kolayca ve anında destek alabilirsiniz. Teknik destek personellerimiz sizleri iş kaybına uğratmadan en kısa süre içerisinde karşılaştığınız problemlerin çözümü için çalışmaktadır. Bizlerin öncelikli görevi sizlerin hızlıca işlerinize devam etmenizi sağlamaktır.

Eta Telefon Destek Hizmetinden tüm müşterilerimiz yararlanabilir. Yıllık bakım anlaşması kapsamında uygun maliyetli çözümler ile destek hizmetini satın alabilirsiniz.

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Icon_Widget”][/siteorigin_widget]

Uzak Masaüstü Destek Hizmeti

ETA muhasebe programıyla ilgili uzak masaüstü programları yardımı ile kolayca ve anında destek alabilirsiniz. Teknik destek personellerimiz sizleri iş kaybına uğratmadan en kısa süre içerisinde karşılaştığınız problemlerin çözümü için çalışmaktadır. Bizlerin öncelikli görevi sizlerin hızlıca işlerinize devam etmenizi sağlamaktır.

Eta Uzak Masaüstü Destek Hizmetinden tüm müşterilerimiz yararlanabilir. Yıllık bakım anlaşması kapsamında uygun maliyetli çözümler ile destek hizmetini satın alabilirsiniz.

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Icon_Widget”][/siteorigin_widget]

Yerinde Destek Hizmeti

ETA muhasebe programıyla ilgili yerinde destek hizmetinden kolayca ve planlı şekilde alabilirsiniz. Teknik destek personellerimiz sizleri iş kaybına uğratmadan en kısa süre içerisinde karşılaştığınız problemlerin çözümü için çalışmaktadır. Bizlerin öncelikli görevi sizlerin hızlıca işlerinize devam etmenizi sağlamaktır.

Eta Yerinde Destek Hizmetinden tüm müşterilerimiz yararlanabilir. Yıllık bakım anlaşması kapsamında uygun maliyetli çözümler ile destek hizmetini satın alabilirsiniz.