Microsoft Azure Backup Hizmeti

Azure’da ve şirket içinde çalışan sanal makineler için sunduğu sorunsuz desteğin yanı sıra Azure’da yerleşik olarak sunulduğu için Backup ile veri geri yükleme süresini ve güvenilirlik zorluklarını azaltmak basittir. Backup, ek altyapı gerektirmediği için uygun maliyetlidir ve birden çok kimlik doğrulama katmanıyla verilerinizin fidye yazılımlarından korunmasına yardımcı olur.

Gereksiz maliyetlere son verin

Backup ile bant veya şirket dışı yedekleme gereksinimini ortadan kaldırın. Uygun bir maliyetle kısa ve uzun vadeli saklama çözümü elde edin ve Azure’da ya da şirket içinde olmasından bağımsız olarak ihtiyacınız olan VM’leri, dosyaları ve klasörleri tek tek geri yükleyin.

Yedeklemeyi anında etkinleştirin

Azure’daki veya şirket içindeki herhangi bir sanal makineyi kolayca yedekleyin. Azure sanal makine deneyimiyle sıkı bir şekilde tümleştirilmiş bulut yedekleme çözümünü etkinleştirerek tek tek dosyaları, klasörleri, hatta bir bütün olarak VM’leri geri yükleme olanağına sahip olmakla kalmayın, dinamik raporlarla varlıklarınızın izini hiçbir zaman kaybetmeyin.

Fidye yazılım kaynaklı veri kaybına karşı korunun

Yedekleme ile Azure portaldan çıkmadan verilerinizi fidye yazılımlarına karşı koruyabilirsiniz. Çok faktörlü kimlik doğrulamayı etkinleştirin, şüpheli çevrimiçi yedekleme etkinlikleri için uyarılar oluşturun ve yetkisiz saklama veya silme işlemlerine karşı koyun.

Azure’daki ve şirklet içindeki verilerinizi fidye yazılımı saldırılarından koruma hakkında daha fazla bilgi edinmek için Avoid the cyber standoff (Siber açmazdan kaçının) bilgi görselini keşfedin