Eta Kontör Fiyatları

ETA Kontör Fiyat Listesi

ETA SQL, ETA V8 SQL ve ETA Small Business (SB) programlarından E-Fatura, E-Arşiv Faturası, E-İrsaliye, E-Müstahsil Makbuzu ve E-Defter gönderebilmek için aşağıdaki kontörlerden temin etmelisiniz. ETA Kontör Fiyatları ve  Gönderim detayları aşağıda verilmiştir.  İlgili seçimleri yapıp ödemeniz gereken tutarı öğrenebilirsiniz.

 1. 1
  ETA 250 Kontör - 250 TL

  ETA  programlarının E-Fatura, E-Arşiv Faturası, E-İrsaliye, E-Müstahsil Makbuzu ve E-Defter'de kullanılmak üzere 250 kontörünüzü bizim aracılığımız ile satın alabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak size ulaşmamızı sağlayın.

  Sipariş Ver

 2. 2
  ETA 500 Kontör - 470 TL

  ETA  programlarının E-Fatura, E-Arşiv Faturası, E-İrsaliye, E-Müstahsil Makbuzu ve E-Defter'de kullanılmak üzere 500 kontörünüzü bizim aracılığımız ile satın alabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak size ulaşmamızı sağlayın.

  Sipariş Ver

 3. 3
  ETA 1000 Kontör - 880 TL

  ETA  programlarının E-Fatura, E-Arşiv Faturası, E-İrsaliye, E-Müstahsil Makbuzu ve E-Defter'de kullanılmak üzere 1000 kontörünüzü bizim aracılığımız ile satın alabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak size ulaşmamızı sağlayın.

  Sipariş Ver

 4. 4
  ETA 2.500 Kontör - 2.000 TL

  ETA  programlarının E-Fatura, E-Arşiv Faturası, E-İrsaliye, E-Müstahsil Makbuzu ve E-Defter'de kullanılmak üzere 2500 kontörünüzü bizim aracılığımız ile satın alabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak size ulaşmamızı sağlayın.

  Sipariş Ver

 5. 5
  ETA 5.000 Kontör - 3.400 TL

  ETA  programlarının E-Fatura, E-Arşiv Faturası, E-İrsaliye, E-Müstahsil Makbuzu ve E-Defter'de kullanılmak üzere 5000 kontörünüzü bizim aracılığımız ile satın alabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak size ulaşmamızı sağlayın.

  Sipariş Ver

 6. 6
  ETA 10.000 Kontör - 4.900 TL

  ETA  programlarının E-Fatura, E-Arşiv Faturası, E-İrsaliye, E-Müstahsil Makbuzu ve E-Defter'de kullanılmak üzere 10000 kontörünüzü bizim aracılığımız ile satın alabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak size ulaşmamızı sağlayın.

  Sipariş Ver

 7. 7
  ETA 25.000 Kontör - 10.500 TL

  ETA  programlarının E-Fatura, E-Arşiv Faturası, E-İrsaliye, E-Müstahsil Makbuzu ve E-Defter'de kullanılmak üzere 25000 kontörünüzü bizim aracılığımız ile satın alabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak size ulaşmamızı sağlayın.

  Sipariş Ver

 8. 8
  ETA 50.000 Kontör - 17.900 TL

  ETA  programlarının E-Fatura, E-Arşiv Faturası, E-İrsaliye, E-Müstahsil Makbuzu ve E-Defter'de kullanılmak üzere 50000 kontörünüzü bizim aracılığımız ile satın alabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak size ulaşmamızı sağlayın.

  Sipariş Ver

 9. 9
  ETA 100.000 Kontör - 26.000 TL

  ETA  programlarının E-Fatura, E-Arşiv Faturası, E-İrsaliye, E-Müstahsil Makbuzu ve E-Defter'de kullanılmak üzere 100000 kontörünüzü bizim aracılığımız ile satın alabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak size ulaşmamızı sağlayın.

  Sipariş Ver

 10. 10
  ETA 250.000 Kontör - 55.000 TL

  ETA  programlarının E-Fatura, E-Arşiv Faturası, E-İrsaliye, E-Müstahsil Makbuzu ve E-Defter'de kullanılmak üzere 250000 kontörünüzü bizim aracılığımız ile satın alabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak size ulaşmamızı sağlayın.

  Sipariş Ver

Kullanım Kontör
1 Adet E-Fatura Gönderimi 1 Kontör
1 Adet Gelen E-Fatura 1 Kontör
2 Adet E-Arşiv Fatura Gönderimi 1 Kontör
1 Adet E-İrsaliye Gönderimi 1 Kontör
1 Adet Gelen E-İrsaliye 1 Kontör
1 Adet E-Müstahsil Makbuzu Gönderimi 1 Kontör
1 Adet Gelen E-Müstahsil Makbuzu 1 Kontör
1 Adet E-SMM Gönderimi 1 Kontör
1 Adet Gelen E-SMM 1 Kontör
2 Adet E-Arşiv Fatura, E-SMM veya E-Müstahsil Makbuzunun SMS ile Bildirimi 1 Kontör
4 Adet E-Arşiv Fatura, E-SMM veya E-Müstahsil Makbuzunun Tekrar E-Posta Gönderimi 1 Kontör
1. Yukarıdaki fiyatlara KDV dahil değildir.
2. Fiyatlara 10 yıl saklama hizmeti dahildir.
3. Satın alınan kontörler EDM Bilişim’in E-Fatura, E-Arşiv, E-İrsaliye, E-SMM ve E-Müstahsil Makbuzu uygulamaları için geçerlidir.
4. Satın alınan kontörler 5 yıl boyunca kullanılabilir.
5. Aynı cari hesaba tanımlanacak her ilave adrese e-mail ile gönderim için 0,25 kontör hesaplanır.

Armatek Bilgisayar ETA Muhasebe Programları Yetkili Bayisi ve Yetkili Satış Noktasıdır. Eta SQL, ETA V8 SQL ve ETA Small Business (SB) programlarından E-Fatura, E-Arşiv Faturası, E-İrsaliye, E-Müstahsil Makbuzu ve E-Defter gönderebilmek için Kontör ihtiyacınız olacaktır. Kontörlerinizi firmamızdan temin edebilirsiniz. Bizlere isterseniz info@armatekbilgisayar.com.tr mail adresinden isterseniz 0212 616 50 81 ve 82 telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Yukarıdaki bağlantılardan da bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Sizlere en kısa sürede dönüş yapıp ihtiyaçlarınızı en kısa zamanda gidereceğimize emin olabilirsiniz. 

Telefon Destek Hizmeti

ETA muhasebe programıyla ilgili telefon ile kolayca ve anında destek alabilirsiniz. Teknik destek personellerimiz sizleri iş kaybına uğratmadan en kısa süre içerisinde karşılaştığınız problemlerin çözümü için çalışmaktadır. Bizlerin öncelikli görevi sizlerin hızlıca işlerinize devam etmenizi sağlamaktır.

Eta Telefon Destek Hizmetinden tüm müşterilerimiz yararlanabilir. Yıllık bakım anlaşması kapsamında uygun maliyetli çözümler ile destek hizmetini satın alabilirsiniz.

 

Uzak Masaüstü Destek Hizmeti

ETA muhasebe programıyla ilgili uzak masaüstü programları yardımı ile kolayca ve anında destek alabilirsiniz. Teknik destek personellerimiz sizleri iş kaybına uğratmadan en kısa süre içerisinde karşılaştığınız problemlerin çözümü için çalışmaktadır. Bizlerin öncelikli görevi sizlerin hızlıca işlerinize devam etmenizi sağlamaktır.

Eta Uzak Masaüstü Destek Hizmetinden tüm müşterilerimiz yararlanabilir. Yıllık bakım anlaşması kapsamında uygun maliyetli çözümler ile destek hizmetini satın alabilirsiniz.

 

Yerinde Destek Hizmeti

ETA muhasebe programıyla ilgili yerinde destek hizmetinden kolayca ve planlı şekilde alabilirsiniz. Teknik destek personellerimiz sizleri iş kaybına uğratmadan en kısa süre içerisinde karşılaştığınız problemlerin çözümü için çalışmaktadır. Bizlerin öncelikli görevi sizlerin hızlıca işlerinize devam etmenizi sağlamaktır.

Eta Yerinde Destek Hizmetinden tüm müşterilerimiz yararlanabilir. Yıllık bakım anlaşması kapsamında uygun maliyetli çözümler ile destek hizmetini satın alabilirsiniz.

  2020 yılı itibariyle siz değerli müşterilerimizle birlikte 25 nci yılımızı doldurmuş olmanın sevinci ve gururu içindeyiz. Hız kesmeden yılların tecrübesiyle "Daha Yenilikçi, Daha Profesyonel" hizmet anlayışını sürdürme çabasındayız.

  ADDRESS

  Gaziosmanpaşa/İSTANBUL

  Telefon

  0212 616 50 81
  0212 616 50 82

  EMAIL

  info@armatekbilgisayar.com.tr

  Cart